Domů / Autoři

Autoři

 • Profilové foto Ondřej

  Ondřej

  Jsem admin tohoto webu a peru se se systémem (nejen tohoto webu), takže pokud narazíte na problém, pište mi.
 • Profilové foto Eva

  Eva

  V roce 2006 objevila Bikram yogu. Rozhodla se odjet studovat přímo k jejímu zakladateli Bikramu Chodurymu do Los Angeles a vrátila se v létě 2011 jako certifikovaný instruktor. Od té doby učí v obou pražských studiích. Založila značku Siluet YOGA WEAR a spojila tak svoje hobby a původní profesi módní návrhářky.
 • Profilové foto Jana

  Jana

  Přála bych si, abychom znovu nalezli rozmanité chutě přírodní stravy, abychom uměli rozumně využívat její bohatství a abychom svým počínáním zázračnou přírodu neničili. Naopak - abychom si jí vážili a hýčkali ji. Pokud bude zdravá naše Zem, budeme zdraví i my.
 • Profilové foto Michaela

  Michaela

  Věřím, že jen nadšení nás dokáže posouvat dál. A samo nadšení je i tou největší odměnou...
 • Profilové foto Marcela

  Marcela

  Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.
 • Profilové foto Radka

  Radka

  Výtvarnice a návrhářka. Desítky let se zajímá o zdravý životní styl a po vlastní mimořádné zdravotní zkušenosti se věnuje raw food stravování. Organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře. Je autorkou výpravné knihy Zdravě a syrově.
 • Profilové foto Sámo Vladimír Prokeš CS

  Sámo Vladimír Prokeš CS

  Jsem obyčejný muž a mám rád život. Co víc si může člověk na této planetě přát? Zdravím Vás; jsem Moravák narozen v naší společné zemi. Tato krajina nese odkaz Milana Rastislava Štefánika. Jehož duševní odkaz a poselství společného zájmu o naše žití ctím. Měním systém - měním postoj #podlipou jsou nastaveny neodvratitelné změny společnosti pro naše šťastné žití.. http://vox.komuna.cz/author/vladimirprokes/