Domů / EGO / Postřehy & Komentáře / Cenzura otroctví
Energie života

Cenzura otroctví

 

 

 

Cenzura otroctví

 

 

 

Pro koho je video nevhodné?

Taky vám bylo z neznámých důvodů smazáno video na YouTube, nechodí vám e-mailové zprávy nebo vám někdo blokuje chod vaší webové stránky?

Čelíte cenzuře na internetu i když dodržujete všechna předepsaná pravidla ?

Kdo asi chce potlačit svobodu slova v České republice?

Od kdy nejsme svobodnou zemí?

Na tyto a další navazující otázky je dobré si  veřejně odpovědět.

Lidé, kteří přistupují ke svým životům s postojem svobodného člověka se selským rozumem se nehodí momentálně do manipulující otrokářské hry.

Pokud si všímáme pozorně aktuálního dění v naší společnosti, musíme si přiznat, že je na čase si vytvářet skutečný nekonfliktní láskyplný domov. Představte si, že děti chodí do skutečné Národní školy, dospěláci do skutečné Národní banky, pro práci využíváte národní sítě operátorů a v počítači máte nainstalován národní operační program. Komunikace na národních sítích taky není k zahození. Ovšem ne s názvem sociální. Kdo by logicky mohl být v tak bohaté krajině socka…

Skvělé. Víme co se u nás v zemi děje. Víme, že je změna v našich životech možná. Ne ovšem pro všechny obyvatele. Někteří ještě rádi zůstanou na obojku stávajícího zlořádného systému kolaborantů s cizí mocí. Je čas na změny. Možná zrovna vy, kteří čtou tyto řádky, se s lidmi podělí textem, audiem nebo videem o změnách, které přišly se změnou postoje ve vašem bydlišti – ve vaší vesnici, městě, na pracovišti nebo v rodině.

Zastrašování a vydírání občanů.

Do kdy ještě ?!

Jaká je vůle našeho národa?

http://www.obcanskytribunal.com/

http://www.obcianskytribunal.sk/

Web nebo e-shop?

Čtěte také

Vláda dne 1.apríla 2021 v ČR a SR odstoupila

Vláda dne 1.apríla 2021 v ČR a SR odstoupila Tato radostná zpráva dojala lid ČSFR až …