Domů / Nezařazené / Šikanování občanů za peníze daňových poplatníků
Energie života

Šikanování občanů za peníze daňových poplatníků

Šikanování občanů za peníze daňových poplatníků

Mají lidé snad pocit, že je stále málo omezení pro jejich osobní rozvoj, svobodu rozhodování a ochranu základních lidských práv?!

Krom cenzury na veřejnoprávních médiích a na internetu budou od dnešních dnů omezováni lidé v kolonii Čeká a slovenská republika dalšími zajímavými způsoby jako napříkad: Již od dnešního dne si jen tak nebude moci zřizovat a šířit svoje osobní a zájmové události směrem k lidem bez jejich výhradního svolení. Šíření událostí na sociálních imperialistických sítích vás bude stát finanční prostředky. Ano, váš osobní profil už mají za několik let dokonale vypracován a uložen. Osobních fotografií už mají od vás také dost. Teď už jen chybí zaplatit ten cizí prostor, který jste každý den po dobu několik hodin navštěvovali…..Nemáš? Zaplať! Máte se na co těšit lhostejní občané. Dostanete dnes od pasáka EU přídavek za vzorné chování.

Čtěte zde. Užijte si to.

Každopádně, ať už si o tom myslíme cokoliv, je potřeba se připravit.Týká se totiž skoro všech, bez ohledu na to, co o tom vědí. GDPR je nové nařízení Evropské unie, které začíná platit od 25.5.2018. Má za cíl chránit osobní údaje před všemi, kdo o nás v online světě vědí až moc a nebojí se to použít. S tím se ale sveze i celá řada těch, kteří nic takového nedělají.

https://www.gdprkalkulacka.cz/?utm_source=uschovna&utm_medium=mail&utm_campaign=sd_1a

Web nebo e-shop?

Čtěte také

Respekt Občianského tribunálu

Vláda na  Slovensku nerespektuje vůli Národneho občianskeho  tribunálu https://obcianskytribunal.sk/ Kolaboranti s cizí mocí EU a NATO na …