Domů / Nezařazené / Start prvních dílen
Energie života

Start prvních dílen

 

Start prvních dílen

Živého Ekomuzea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start prvních dílen byl pro zájemce odstartován dne 10.3.2018

praktickou výukou dvou drobných řemesel. Těchto dílen se kupodivu účastnili dohromady ženy, muži a děti všech věkových kategorií. Vyplétání na hrablích a výroba pytlů z přírodních materiálů pomocí háčku nebyla pro některé začínající řemeslníky vůbec jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Všichni, kteří se pustili do tohoto prvotního díla s velkým zapálení a odhodlaní zvládli důležité základy. Dál už je to hlavně o každodenním trénování zručnosti.

Jednoho dne se konečně zadaří. Pak se té tvůrčí činnosti nedokážete vzdát a vše s tím spojeno se rázem stává vašim koníčkem. Radost bývá minimálně dvojí. Vytvoříte jedinečné dílo, které je nejen pěkné a z přírodního materiálu.

Výrobek, který je estetický a praktický přinese všem radost jak doma, tak člověku obdarovanému. A to už stojí za to se pustit do naučení se tradičních starých řemesel.

Kdo z vás se zapojí příště do výuky například řemesla – výroby slaměnek na chléb, slaměné košíky, výroba bylinkového či plstěného mýdla bez klasického obalu?

Těšíme se na setkání s vámi při tvořivém díle!

Sledujte prosím informace o termínech dílen na webových stránkách.

Neváhejte se přihlásit včas!

Ať se daří nám všem!

Za organizační tým Ekovesnice z.s.

Soňa Csiffáry

ziveekomuzeum@gmail.com

+421 948 326 358

http://ziveekomuzeum.cz/

Web nebo e-shop?

Čtěte také

Respekt Občianského tribunálu

Vláda na  Slovensku nerespektuje vůli Národneho občianskeho  tribunálu https://obcianskytribunal.sk/ Kolaboranti s cizí mocí EU a NATO na …