Domů / Nezařazené / Utajené skutečnosti
Energie života

Utajené skutečnosti

Utajené skutečnosti

 

 

 

K překvapivé události došlo v sobotu 5.5.2018. na celo slovenské vzpomínkové pietní akci na mohyle Bradlo u příležitosti 99. letého výročí úmrtí vlastence

Milana Rastislava Štefánika a 100 let výročí vzniku Československé republiky.

Vše se dělo zde téměř pro občany Slovenské a České republiky v utajení.

Celá tato letošní slavnostní událost byla monitorovaná fyzicky lidmi z Občanského tribunálu Česká republika. Na slavnosti k uctění si památky významného rodáka z myjavska M. R. Štefánika se sešli z řad občanů převážně lidé z jeho rodného kraje. Zhruba 1000 občanů ze Slovenska, váleční veteráni, páni kolaborantské mafiánské vlády, jeden kněz a hosté z Francie i zástupce ambasády Ruské federace na Slovensku.

Na úpatí kopce pod mohylou Bradlo podávali starostové několika vesnic a měst guláš s chlebem. Smutná podívaná byla na to, že před mohylou na Bradle byla na jedné straně vlajka Slovenské republiky a na straně druhé vlajka protektorátu EU s klasickým dnes již posezónním módním desénem žlutých hvězd na modrém poli. Podél cesty na mohylu byly na stožárech vlajky USA, RF, Maďarska, Francie a Československa. Bohužel významného pietního aktu na tomto národním energetickém místě na Slovensku při tak významné události nebyl přítomen ani jeden mluvčí za Českou republiku. Bude to možná tím, že Česká republika jako stát neexistuje od chvíle zločinného aktu politiků předání zákonodárné moci občanů ČR na EU v Bruselu tedy USA řidiče dějů pro středoevropskou kolonii? Existuje tedy stále ČSFR pro národ v tak slavnostní den? Kde se poděli tedy zástupci současné politické moci a vlastenci z České republiky?

Je módní neúcta tohoto typu i v dnešní tak významné převratné době pro uvědomění si důležitosti národní identity, společných významných dějin čechů a slovaků v čele s klíčovým národovcem M. R. Štefánikem, který byl spoluzakladatelem domova – Československa, ve kterém jsme se narodili?!

Výstižně se tentokrát na mohyle na Bradle vyjádřila starostka obce Košariská paní Mgr. Anna Abramovičová.

Seriózní projev v den vzpomínky na Milana Rastislava Štefánika 5.5.2018 na mohyle Bradlo měli též vojenští důstojníci z Francie.

Potřebují dnešní lidé skutečně svobodu, pro kterou museli naši předkové za nás pokládat svoje životy?

thttps://www.kosariska.sk/zaujimavosti-v-obci.html

http://www.obcanskytribunal.com/

Za koordinační tým

Občanského tribunálu Česká republika

Soňa Ludmila Csiffáry

Web nebo e-shop?

Čtěte také

SVCS má 7. narozeniny

Ať žije SVCS! 9.února 2021 slaví oblíbené necenzurované internetové rádio Svobodný vysílač CS od svého …